چسب کاشی

چسب کاشی چیست؟

چسب کاشی

 

یکی از مرسوم‌ترین کارها برای چسباندن کاشی‌ها استفاده از ملات و سیمان است. امروزه به دلیل مشکلات و معایبی که این روش سنتی در چسباندن کاشی‌ها به هم دارد چسب کاشی وارد بازار شده است. حال سوالی که برای اکثر افراد مطرح می‌شود این است که چسب کاشی چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم چسب کاشی نوعی ترکیب پلیمری قوی می‌باشد. در نتیجه کاشی کار بدون تهیه ملات و دوغاب و دردسرهایی که این روش در پی دارد به راحتی می‌تواند از این چسب در چسباندن کاشی‌هایش به کف یا دیوار استفاده کند. چسب کاشی دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت بوده و قدرت زیادی در چسباندن کاشی‌ها دارد. این ویژگی‌ها باعث شده‌اند تا چسب کاشی خیلی سریع در بین خریداران طرفدار پیدا کند. با ما باشید تا با هر آنچه باید در مورد چسب کاشی و قیمت چسب کاشی سطلی بدانید اطلاعات لازم را به دست آورید.

 

انواع چسب کاشی

چسب کاشی با توجه به شکل ظاهری که دارد در دو نوع تقسیم‌بندی می‌شود. در زیر به معرفی هر یک از دو نوع چسب کاشی پرداخته‌ایم:

 

چسب کاشی پودری

چشب کاشی پودری همان طور که از نامش پیدا است دارای حالتی خشک و پودری است. این پودر دارای ترکیبی بر پایه سیمان می‌باشد. تنها کاری که کاشی‌کار نیاز دارد ترکیب کردن آن با آب به نسبت نوشته شده بر روی آن می‌باشد. سپس می‌تواند به راحتی آن را استفاده کرده و بعد از ۲۴ ساعت شاهد خشک شدن آن باشد. برای استعلام قیمت و خرید چسب از مرکز فروش چسب در تهران با کارشناسان بخش فروش ما تماس حاصل فرمایید.

 

چسب کاشی خمیری

نوع دیگری از چسب کاشی موجود در بازار چسب کاشی خمیری نام دارد. این چسب به صورت سطلی و با حالتی خمیری به فروش می‌رسد. برای کار با آن نیاز به کار خاصی نبوده و مستقیما پس از خرید آماده استفاده می‌باشد. چسب کاشی خمیری برای مصارفی از قبیل نصب کاشی‌ و سرامیک درون ساختمان گزینه خوبی است. قیمت چسب کاشی خمیری با توجه به شرکت تولید کننده و حجم خریداری شده متفاوت می‌باشد. شما می‌توانید از همین سایت قیمت انواع چسب کاشی خمیری را به دست آورید.

قیمت چسب کاشی

قیمت چسب کاشی به عوامل مختلفی مثل حجم چسب، شرکت تولید کننده، داخلی یا خارجی بودن برند چسب،  کیفیت مواد استفاده شده در آن و عوامل مختلف دیگری بستگی دارد. شما می‌توانید هر نوع چسبی که به آن نیاز دارید را با قیمتی بسیار مناسب از شرکت ما تهیه کنید. ما تضمین بهترین قیمت چسب کاشی خارجی و داخلی را به شما می‌دهیم. علاوه بر آن شما می‌توانید لیست قیمت چسب کاشی را از فروشگاه اینترنتی جهان چسب مشاهده کرده و نسبت به خرید اینترنتی چسب کاشی اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.