چسب پمادی

چسب پمادی چیست؟ معرفی انواع چسب های پمادی

چسب پمادی 

 

چسب پمادی یا چسب همه کاره کانتکت پریمیوم پاتکس برپایه پلی کلروپرن است و برای چسباندن پلاستیک و.. مورد استفاده قرار می‌گیرند. از دیگر موارد کابرد چسب همه کاره پمادی می‌توان به ماکت سازی، چرم، لاستیک خودرو و موتور، پی وی سی و هم‌چنین درزگیری در و پنجره به کار می‌روند.

چسب پمادی چیست؟

چسب پمادی همانطور که از نامش پیداست به چسب‌هایی گفته می‌شود که به شکل پماد هستند و دارای کابردهای مختلفی در صنایع می‌باشند. از انواع چسب پمادی می‌توان به چسب پمادی رازی، چسب پمادی تارگت، چسب آکواریوم پمادی و پی وی سی اشاره نمود. هر کدام از این نوع چسب ها دارای کابردهای متفاوتی هستند.

چسب پمادی رازی

چسب پمادی رازی یکی از برندهای مطرح ایرانی است که از چسبندگی و کیفیت بسیار عالی برخوردار است. برای استعلام قیمت و خرید چسب همه کاره پمادی رازی با کارشناسان بخش فروش جهان بخش تماس بگیرید.

ویژگی های چسب پمادی

  • قابل استفاده روی تمامی سطوح
  • استحکام بالا در چسباندن قطعات
  • مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی و اسیدی

نحوه استفاده از چسب پمادی

برای استفاده از چسب پمادی می‌بایست سطوح مورد نظر را خشک و تمیز کرد. بسته به نوع سطح مورد نظر باید توجه داشت که در مورد سطوح آهنی باید مواد روغنی را از روی سطح آهنی پاکسازی کنید. عدم تمیزی سطح مورد نظر باعث کاهش کیفیت چسبندگی محصول می‌شود. چسب پمادی را روی سطح مورد نظر ریخته و سپس به مدت 10 الی 15 دقیقه صبر کنید تا دو سطح به هم بچسبند. حلال چسب پمادی کربن و یا تینر است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.